مزایای انجام ارتودنسی کودکان و والدین به صورت هم زمان

مزایای انجام ارتودنسی کودکان و والدین به صورت هم زمان

در موارد زیادی دیده شده است که کودکان نیز مانند والدین با مشکل عدم تراز و ناصاف بودن دندان ها مواجه هستند . آیا تا به حال به این موضوع که خودتان و فرزندتان هم زمان به نزد یک متخصص ارتودنسی بروید فکر کرده اید ؟

دکتر محمد علی ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان در این مقاله قصد دارد شما را ترغیب کند که اگر از نامرتب بودن دندان های خود رنج می برید هم زمان با کودک خود اقدام به انجام ارتودنسی کنید و مزایای این کار را برای شما بیان خواهد کرد .

بسیاری از والدین متأسفانه تنها به فرزند خود اهمیت می دهند و برای سلامت دندان های خود هیچ حقی قائل نیستند در صورتی که این موضوع یک باور غلط است . به عبارت دیگر هیچ مانعی وجود ندارد که شما و فرزندتان باهم به نزد متخصص ارتودنسی بروید و صاحب یک لبخند بی نقص و عالی بشوید.برای انجام ارتودنسی هیچ وقت نگویید از ما دیگر گذشته و برای ما دیر است . در سنین بزرگسالی هیچ زمانی برای انجام ارتودنسی و زیبا کردن طرح لبخند دیر نیست پس چه بهتر آن را هم زمان با فرزند دلبند خود انجام دهید .

مزایای انجام هم زمان ارتودنسی کودکان و والدین

از مزایای انجام هم زمان ارتودنسی کودکان و والدین می توان به موارد زیر اشاره کرد :

بچه ها وقتی هم زمان با شما دندان هایشان را ارتودنسی کنند حس خوبی پیدا می کنند

اغلب کودکان از انجام ارتودنسی ممکن است بترسند و همراهی خوبی با متخصص ارتودنسی خود نداشته باشند اما وقتی کودک ببیند که باهم معاینه می شوید و همان درمانی که قرار است برای خودش صورت بگیرد برای شما هم انجام می شود کودک دلگرمی پیدا می کند و احساس امنیت و آرامش می کند بنابراین راحت تر با پزشک همکاری می کند .

بیشتر بدانید:  موم ارتودنسی و نحوه استفاده از آن

خاطرات مشترک بیشمار ، مدیریت و درک بهتر

وقتی شما فرایند ازتودنسی را هم زمان با کودک خود انجام می دهید بهانه گیری ها و نگرانی های او در طی درمان را بهتر می توانید درک کنید هم چنین خاطرات مشترک بسیاری را باهم رقم می زنید مانند اینکه ۱- باهم یک رژیم غذایی می خورید و از خورن خوراکی هایی که برای سلامت دندان مضر است دوری می کنید  ۲-با هم مسواک می زنید۳ – هم کیت مخصوص لوازم ارتودنسی را میخرید و با هم استفاده میکنید۴-باهم عکس می اندازید.

آموخته هایی که از متخصص ارتودنسی فراگرفته اید را به راحتی می توانید به کودک خود آموزش دهید

هنگامی که شما خودتان نیز درمان ارتودنسی را انجام دهید روند درمان فرزندتان را بهتر می توانید مدیریت کنید . والدینی که در کنار فرزند خود ارتودنسی انجام می دهند چیز هایی که به آن ها آموخته می شود را تجربه می کننند بنابراین بهتر می توانند آن را به فرزند خود آموزش دهند .

از تخفیف بهره مند خواهید شد

اغلب متخصصان ارتودنسی هنگامی که ببینند علاوه بر کودک خودتان هم قصد انجام ارتودنسی دارید هزینه های ارتودنسی  را پایین می آورند و تخفیف می دهند . هم چنین امکان قسط بندی هزینه نهایی نیز در این شرایط وجود دارد بنابراین نگران هزینه آن نباشد .

نوشتهٔ پیشین
اشتباهات رایج هنگام مسواک زدن
نوشتهٔ بعدی
مشکلات بعد از ارتودنسی دندان

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین ویدئو ها

مقالات جدید

فهرست
Call Now Button
سؤالات خود را در واتساپ از ما بپرسید
پیام خود رادر واتساپ برای ما ارسال کنید