دکتر محمد علی ناصری

دندانپزشک و متخصص ارتودنسی اصفهان ، فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر محمد علی ناصری فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۸۹ میباشد. دوران تخصص خود را در دانشگاه جندی شاپور اهواز طی کرده و بورد و دانشنامه ی تخصصی ارتودنسی خود را در سال ۹۴ اخذ نموده اند. و به مدت دوسال دوران طرح تخصص خود به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان(خرم آباد) سپری کرده و همزمان بعنوان ریاست دانشکده ی دندانپزشکی آزاد بروجرد و مدیر گروه بخش ارتودنسی انجام خدمت نموده اند و اکنون به عنوان یکی از برترین های متخصص ارتودنسی اصفهان مشغول به فعالیت است .

دکتر ناصری

بازدید مجازی از مرکز لبخند توحید

در محیطی زیبا و آرام مفتخر، میزبانی و خدمت به شما هستیم

متخصص ارتودنسی خوب

اغلب افرادی که قصد ارتودنسی دارند برای انتخاب پزشک متخصص خود تردید دارند و بعد از مدت ها تحقیق باز هم به نتیجه نمی رسند؛ سوالی که مطرح می شود این است که یک متخصص ارتودنسی خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد:

ارتودنتیست ها متخصصان مراقبت از دندان هستند که بر روی عدم تعادل دندانی و بی نظمی تمرکز می کنند. برای اینکه بدانید به ارتودنسی نیاز دارید یا نه باید به یک متخصص ارتودنسی مراجعه کنید و بسیار مهم است که پزشک خود را دوست داشته باشید.

 

  • قابل اعتماد بودن متخصص ارتودنتیست

در هر حرفه، مراقبت بهداشتی خوب روشی آرام و قابل اعتماد را نشان می دهد که بلافاصله احساس راحتی می کنید. متخصصان درمان ارتودنسی می توانند بر روی دهان شما که یک بخش حساس بدن است، کار کنند در حالی که شما استرس نداشته باشید. دندانپزشکان و ارتودنتیست ها می دانند که بعضی از بیماران نگرانی یا ترس از مراقبت های دندانپزشکی دارند به همین دلیل اقدامات اضافی لازم را برای حفظ محیط آرام انجام می دهند.

  • ارتباط خوب یک متخصص ارتودنسی با بیمار

متخصص خوب ارتودنسی به شما در برقراری ارتباط موثر، کمک می کند. آنها تمام سوالات شما را پاسخ می دهند بدون اینکه ناراحت نشوند یا پاسخ های مبهم ارائه دهند هم چنین سعی دارند با بیمار خود ارتباط خوبی برقرار کنند که استرس و ترس آن ها از دندانپزشکی کمتر شود.

  • تخصص پزشک در اقدامات پیشگیرانه

متخصصین خوب ارتودنسی در آخرین ابزار و فن آوری های صنعت دندانپزشکی سعی دارند به روز باشند و همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود و پیشگیری درمان هستند.

  • اخلاق ، تعهد و وجدان کاری متخصص ارتودنسی خوب

یک درمانگر خوب داری وجدان کاری و اخلاق حرفه ای بالا است و در قبال مراجعه کنندگانش احساس تعهد و مسئولیت می کند.وجدان کاری و اخلاق حرفه ای بالا یعنی درمانگر دارای تعهد و التزام عملی نسبت به وظایف خویش است و در هیچ حالت در انجام وظیفه خود کوتاهی نمی نماید.چرا که وجدان کاری و اخلاق حرفه ای پایه اعتماد و اعتماد، پایه درمان مطلوب برای مراجعه کننده است.عدم تحمیل درمانهای غیر لازم ( اولویت کار سلامت بیمار )هدف متخصص ارتودنسی خوب در مرحله اول درمان مشکلات فعلی و در ادامه جلوگیری از مشکلات آتی در رابطه با سلامت دهان و دندانهای مراجعه کننده است.یک متخصص متعهد و دارای وجدان کاری، روحیه دلسوزانه دارد و نگران سلامت مراجعه کنندگان خود است و درمانهای غیر ضروری به مراجعه کننده تحمیل نمی کند و روند بهبود آنها را به دقت دنبال می کند.

یک متخصص خوب ارتودنسی به شما نمی‌گوید که دندان‌هایتان زشت یا بدفرم هستند. مگر اینکه خودتان در این موارد از ارتودنتیست سؤال کنید. هدف وی در مرحله اول درمان و سلامت دندانهای شما است.
درمان و سلامتی دندانهای شما خود به خود منجر به زیبایی بیشتر دندانهای شما خواهد شد ولی یک متخصص خوب ارتودنسی زیبایی را فدای سلامت نمی کند.

فهرست
Call Now Button